Connect with us

NDRYSHE

Akrobati tregon aftësitë e mahnitshme në trampolinë, teksa kalëron një zebër gome (Video)

Published

on

Elijah Noel Hol që është pjesëtar i Cirque Du Soleil, ka shfaqur aftësitë e mahnitshme në trampolinë, teksa kalëron një zebër gome.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa hidhet dhe rrotullohet deri në tri herë në ajër, transmeton Telegrafi.

“Kalërues profesionist i zebrave”, ia ka vënë Noel titullin vetës, pasi për pesë vite shfaqet para publikut së bashku me këtë objekt të fryrë.

Cirku në të cilin ai është anëtar, ndalesën e radhës  e ka në Londër, ku do të qëndrojë deri në muajin mars. /Telegrafi/

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com