Connect with us

MAGAZINA

Bes Kallaku ironizon me mënyrën satirike që i ka propozuar Xhensilës për martesë (Foto)

Published

on

Çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë shumë të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ata janë njohur në vitin 2011, atëherë kur Xhensila ishte shumë e re në moshë.

Besi është i njohur për humorin e tij, të cilin nuk heziton asnjëherë që ta shfaqë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaq unazën e propozimit për martesë të futur në një domate.

” Kështu i propozova Xhensilës”, ka shkruar ai me të ironi në përshkrimin e fotografisë.

Kshu i propozova Xhensiles hahahahahahahaha @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Sigurisht që kjo ka qenë vetëm një shaka e reperit, pasi një propozim i tillë duket të jetë tejet qesharak për t’ia bërë një femre.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com