Connect with us

SPORT

Grumbullohet Kombëtarja U-19, ja lista e futbollistëve

Published

on

Kombëtarja U-19 e Shqipërisë do të grumbullohet për 4 ditë me radhë nga data 21 deri 25 Janar 2018 në qytetin e Elbasanit, ku trajneri Erion Bogdani, do te shikojë gjendjen e futbollistëve dhe do të përpilojë më pas listën përfundimtare të lojtarëve që do të përfaqësojnë Shqipërinë U-19 në ndeshjet e ardhshme.

Lista e mëposhtme është e përbërë nga grupi i futbollistëve të seleksionuar së fundmi. Ekipi përfaqësues U-19 gjatë këtij grumbullimi të akomodohet në hotel “Univers” në Elbasan.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com