Connect with us

LAJME

Hashim Thaçi pyet Baton Haxhiun nëse Rama i ofroi Ministrinë e Jashtme (Video)

Published

on

Para pak muajsh në shumë media është përfolur se Baton Haxhiu do të emërohej ministër i jashtëm i diplomacisë së Shqipërisë.

Kjo i kishte rënë në vesh edhe Presidentit Hashim Thaçi, i cili në rolin e prezantuesit ia bëri këtë pyetje Haxhiut në emisionin festiv Zona B në Klan Kosova.

Ai madje këtë të fundit nuk e la as që ta zgjaste fjalinë dhe t’i ikte pyetjes, dhe kërkoi që t’i përgjigjej shkurt.

Përderisa në vendin e tij të zakonshëm, ishte ulur presidenti i vendit, Hashim Thaçi, Haxhiu që hasi në vendosmërinë e Thaçit në këtë pyetje, nuk mundi ta mohojë se i është ofruar posti i diplomatit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com