Connect with us

SPORT

Liverpool përcjell mesfushorin e Real

Published

on

Jurgen Klopp është duke shqyrtuar mundësinë e transferimit të mesfushorit të Real Madrid, Mateo Kovaçiq, në këtë afat kalimtar.

Liverpool tashmë ka nevojë për një zëvendësues, pas largimit të Philippe Coutinho drejt Barcelona, dhe kroati shihet si mundësi e mirë.

Me Luka Modriq, Toni Kroos, Isco dhe Casemiro që janë para Kovaçiq si të preferuarit e Zidane, mesfushori mund të tundohet të kalojë në Anfield Road.

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com