Connect with us

SHËNDETËSI

Pastrojeni organizmin me këtë pije

Published

on

Trupi ynë ka nevojë për një pastrim të brendshëm, të largoj toksinat e pa nevojshme.

Receta më poshtë përmirëson tretjen dhe rrit nivelet e metabolizmit, ndihmon në largimin e yndyrave nga organizmi dhe të bini në peshë.

Konsumojeni atë para gjumit për të përshpejtuar metabolizmin dhe eliminuar toksinat ndërsa flini.

Gjithçka që duhet të bëni është të vendosni të gjitha përbërësit në një blender dhe konsumojeni të freskët.

Përbërësit

1 tufë të vogël majdanoz
1 limon
1 lugë gjelle uthull molle
1 lugë çaji mjaltë ose xhenxhefil
1 lugë çaji kanellë
2 gota ujë

Konsumojeni ngadalë para se të flini./KlanKosova/

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com