Connect with us

SPORT

Si e shohin lojtarët tjerë, si e sheh Lionel Messi (VIDEO)

Published

on

Lionel Messi tashmë po dihet se është “baba” i futbollit. Bukuritë futbollistike që di t’i ofroi ky futbollist janë vërtetë të rrallë dhe të veçanta.

Paraqitja e mbrëmshme ndaj Celtas ishte një nga ato që Messin e dallojnë nga të tjerët.

Mjafton ta shikoni këtë asistim maestral për tu bindur të gjitha se Messi është njëshi.

Kur të gjithë pritnin diçka tjetër, Messi e gjeti Jordi Alban anipse para tij ishin plot nëntë futbollistë në fushë./Indeksonline/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com