Connect with us

LAJME

Aksidentohen rëndë deputetja Lazarova dhe kryetari i komunës së Valandovës, Kostandinov

Published

on

Në aksidentin e mbrëmshëm të ndodhur në Udovë, është lënduar rëndë deputetja e LSDM-së Meri Lazarova (30) ndërkohë që me lëndime më të lehta ka kaluar kryetari i komunës së Valandovës Pero Kostandinov (30), transmeton Zhurnal.mk

Deputetja e cila ka qenë duke drejtuar makinën me urgjencë është dërguar në klinikën e Shkupit pasiqë ka pasur lëndime të rënda në kokë dhe trup.

Nga MPB informojnë se makina Opel corsa ishte rrotulluar pasiqë deputetja Lazarova ka tentuar që të tejkalojë rrugën në pjesën e tunelit të Demir Kapisë.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com