Connect with us

RELIGJION

Egzon Abazi vjen me ilahi të re (Video)

Published

on

Egzon Abazi

Interpretuesi i ilahive, Egzon Abazi ka publikuar ilahinë e tij të re me titull “Zemrat na kanë vdek”.

Ilhaia e publikuar kësaj radhe vjen me tekst të Hazbi Ahmetit, ndërsa aranzhimin dhe miksimin e ilahisë e ka bërë Ardian Kastrati.

Sponzorizimi i ilahisë është bërë nga Radio Pendimi./ Zyrtare.com/

Për të dëgjuar ilahinë në Youtube klikoni KËTU….

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com