Connect with us

LAJME

Grabitje në “Stopanska banka” në Maxhari

Published

on

Një person i panjohur, i maskuar dhe i armatosur me pistoletë, duke i kërcënuar të punësuarit sot ka marrë rreth 100.000 denarë dhe 1.500 euro në filialin e “Stopanska bankës” në rrugën “Bllagoja Stefanovski”.

Siç theksohet në Buletinin e sotëm të MPB-së, rasti në polici është denoncuar sot në orën 8:50.

Policia po ndërmerr masa për ndriçimin e plotë të rastit.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com