Connect with us

SPORT

Hazard dhe Kane – yjet që Real do gjatë verës

Published

on

Dy yjet e Premierligës mund të transferohen në Santiago Bernabeu gjatë verës, pasi presidenti i skuadrës kërkon emra të mëdhenj në fund të këtij edicioni.

Eden Hazard dhe Harry kanë janë në krye të listës së prioriteteve për transferim nga Real Madrid.

Real e sheh marrëveshjen për blerjen e Neymar si më të mundshme në vitin 2019, por presidenti Florentino Perez kërkon emra të mëdhenj gjatë verës.

Asi i Chelsea, Hazard, që së fundmi ka qenë i lidhur me një kalim tek Manchester City, dhe Kane i Tottenham, mund të jetë yjet që kalojnë në Santiago Bernabeu./Klankosova/

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com