Connect with us

NDRYSHE

Rrezikon jetën për ta shpëtuar qenin (Video)

Published

on

Qeni është miku më i mirë i njeriut në shumë raste. Lidhja me këtë kafshë është aq e fortë dhe këtë e dinë më së miri ata që janë mësuar t’i kenë afër vetes.

Madje ka edhe prej tyre që e rrezikojnë edhe jetën e tyre për t’u dalë në ndihmë.

Një shembull të tillë mund ta shihni në videon e mëposhtme.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com