Connect with us

BOTA

Termet në Mal të Zi, afër Pejës

Published

on

Një termet prej 4.4 shkallësh ka ndodhur në Mal të Zi, njofton Klan Kosova.

Sipas matjeve të Qendrës Sizmologjike Evropiane Mesdhetare tërmeti ka ndodhur pas orës 14:00.

Qendra e tërmetit ka qenë 55 kilometra largë Podgoricës dhe 34 kilometra në distancë me qytetin e Pejës./ klankosova.tv

 

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com