Connect with us

SPORT

I zhgënjer nga Mourinho, ylli i Manchesterit transferohet te gjiganti evropian

Published

on

Çdo ditë e më shumë po rritën zërat se sulmuesi i Mancehster United, Anthony Martial, do të largohet në fund të këtij sezoni.

Sulmuesi francez është i zhgënjyer me mintuazhën e vogël të ofruar nga Jose Mourinho dhe me sa duhet do të ndryshojë skuadër gjatë afatit kalimtar të verës, transmeton Sovrani.info

Tani sipas Calciomercato, edhe Bayern Mynihi i është futur garës për transferimin e tij.

Gjithashtu edhe Juventusi janë të interesuar për transferimin e tij dhe do të kërkojë të përfitojë nga fakti se Martialit i skadon kontrata vitin e ardhshëm. /Sovrani.info/

Advertisement

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com