Connect with us

BOTA

Pamje të jashtëzakonshme: Momenti kur raketat franceze nisen për Siri

Published

on

Ministrja franceze e Mbrojtjes, Florence Parly, publikoi një video të një rakete të lëshuar nga luftanija franceze kundër Sirisë.

Ajo tha se shënjestra ishte një uzinë për prodhimin e armëve kimike në vend, një nga tre piketat e goditura nga aleatët SHBA, Britania dhe Franca.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com