Connect with us

BOTA

Rikthehet dimri në SHBA, katër viktima (VIDEO)

Published

on

Një dimër apokaliptik në mes të pranverës ka prekur pjesën qendrore të Shteteve të Bashkuara.

Shi, dëborë, erëra dhe stuhi kanë marrë dhe katër jetë njerëzish.

Luizinia, Mineapolisi, Wiscons, Arkansas, Michigan e Dakota, deri dhe Dallasi e Teksasi kanë qenë më të prekurat nga dimri i beftë.

Ndiqni kronikën e një televizioni amerikan:

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com