Connect with us

LAJME

Aksident zinxhirë afër stacionit hekurudhor në Shkup (Video)

Published

on

Aksidenti zinxhirë ku u përfshinë 6 makina ndodhi sot në afërsi të postës, në stacionin hekurudhor në Shkup. Nuk ka të lënduar në aksident, por vetëm dëme të mëdha.

Një nga pjesëmarrësit e aksidentit tha se ata ishin tmerruar kur panë një nga makinat që lëvizte drejt tyre. “Ishte e tmerrshme, për momentin nuk dinim çfarë të bënim dhe si të reagonim”, tha gruaja e shqetësuar

Në fakt, shoferi i makinës, i cili shkaktoi aksidentin e trafikut, është sëmurë, ka ndaluar makinën dhe ka dal jashtë duke harruar të ngrit frenat e dorës dhe makina u kthye prapa. Policia është në vendin e ngjarjes.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com