Connect with us

LAJME

Aksion i policisë kundër trafikantëve të drogës, disa të arrestuar

Published

on

Prokuroria për Krimet e Rënda e Shqipërisë, ka organizuar një operacion për goditjen e një grupi trafikantësh droge. Nga të dhënat e para mësohet se operacioni është kryer në të gjithë vendin ku dhe janë arrestuar disa persona.

Detaje të tjera priten, pasi operacioni vijon ende, shkruan lapsi.al.

Hetimet ndaj grupit të trafikantëve kanë nisur prej disa muajsh nga Prokuroria e Krimeve të Rënda.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com