Connect with us

LAJME

Filloi në Sofje takimi Zaev-Cipras

Published

on

Ka filluar takimi I shumëpritur mes dy kryeministrave Zoran Zaev dhe Aleksis Cipras. Takimi mbahet në margjinat e e samitit “BE-Ballkani perëndimore në Sofje.

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com