Connect with us

SPORT

Inter, këto fanella janë një art! (FOTO)

Published

on

Ne ditet e fundit kane dal shume versione te fanellave eventuale te Interit per sezonin e ardhshem.

Por, gjate ketyre minutave, sajti i specializuar footyheadlines.com ka dhene nje version teper te besueshem te atyre qe pritet te jene fanellat e Interit per sezonin 2018-19. (footyheadlines.com ne shumicen e rasteve eshte e sakte me fanellat).

Nje fanelle klasike me vija zi e kalter, pa harruar nje te arte qe e kompletojne dhe e bejne te duken fanellen e re nje fanelle shume te bukur, me fanellat e reja qe pritet te debutojne sot (e shtune) kunder Sassuolos.

Nike per sezonin e ri duket se eshte kthyer tek vijat tradicionale por eshte kthyer edhe tek Biscione (gjarpri me te cilin edhe simbolizohet shpesh Interi) qe paraqitet ne vijat e kalterta nga poshte-larte. Nje dizajn qe shton nje personalitet dhe ben qe fanellat te duken unike.

Krahet e fanelles do te jene serish te zi. Pa harruar ngjyren e arte qe kompleton kete fanelle qe eshte nje art ne vete.

Ne qafe eshte i pranishem shkrimi ‘Nerazzurri’. Tutat dhe corapet zikalter pritet te jene te zeza dhe te arta, me mundesine e nje vije te kalter.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com