Connect with us

SPORT

Neymar nis kontaktet me topin, por përfundon i rraskapitur (video)

Published

on

Neymar, i cili shkoi nëpër sallën e operacionit, pas lëndimit në shkurt dhe situatës së komplikuar të metatarsalit të pestë të këmbës së djathtë, është kthyer në kontaktet me topin. Sulmuesi brazilian u kthye në Paris me aeroplan privat dhe u rrethua nga të gjithë miqtë e tij. Tashmë, ai është duke u trajnuar nën mbikëqyrjen e klubit francez.

 

RAMAZANI 2018

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com