Connect with us

KOSOVË

Si rrallëherë, ish-presidenti Pacolli prezanton djemtë e tij

Published

on

Për shkak të posteve të shumta publike që ka mbajtur, ai është komentuar shumë. Ish-Presidenti i Kosovës e tani ministër i Punëve të Jashtme, ka një familje që rrallëherë e prezanton me publikun.

Pacolli që vjet më parë ishte i martuar me këngëtaren shqiptare Ana Oxa, tani është i martuar me një tjetër grua e cila është ruse, të quajtur Masha Pacolli dhe ka gjashtë fëmijë.

Ish-Presidenti ka publikuar si rrallëherë një fotografi me bijtë e tij, Isën, Armanin dhe Diarin, të cilët ende janë shumë të vegjël.

“Me djemtë e mi”, ka shkruar politikani kosovar, në mbishkrimin e fotografisë në Instagram.

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com