Connect with us

LAJME

Stresi e babai i tij në protestën kundër Xhafajt (VIDEO)

Published

on

Ka nisur nën thirrjet “Rama ik, Xhafaj ik, poshtë policia” protesta e sotme e opozitës në mjediset e jashtme të ministrisë së Brendshme.

Protestuesit janë mbledhur në pedonalen pranë ministrisë për të kërkuar dorëheqjen e ministrit, pas një materiali të shfaqur dje nga PD, që pretendon se implikon vëllain e ministrit në trafikun e drogës.

Agron Xhafaj, vëllai i ministrit, përmes një letre publike deklaroi sot se do t’u dorëzohet autoriteteve italiane për të vuajtur një dënim të dhënë ndja tij në Itali.

Ndër protestuesit më aktivë në këtë tubim kanë qenë edhe ish-truproja i Sali Berishës, Sali Lushaj si dhe djali i tij, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e tij artistik “Stresi”.

RAMAZANI 2018

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com