Connect with us

LAJME

Tre ditë jo pune në maj, bëhuni gati për një vikend të zgjatur

Published

on

Tre ditë jo pune dhe një vikend i zgjatur e i lidhur deri në fund të majit.

Vikend të lidhur do kemi edhe më 24 maj (e enjte) që është ditë jo pune për gjithë qytetarët e vendit e më pas edhe 25 maj e premte që është ditë jopune për besimtarët ortodoks, ndërsa pjestarët e komunitetit vlleh do kenë 5 ditë jo pune sepse më 23 maj do festojnë Ditën nacionale të vllehëve.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com