Connect with us

LAJME

Zaev flet për komandant Hoxhën, ja pse e kam angazhuar

Published

on

Xhezair Shaqiri është njëri nga personat që atë kohë iu bashkëngjit opozitës, ka thënë sot kryeministri Zoran Zaev lidhur me informacionet se komandant Hoxha është emëruar këshilltar i kryeministrit për siguri të brendshme dhe radikalizëm.

“Në frymën e konceptit një shoqëri për të gjithë, unë nuk i ndaj qytetarët. Ai është qytetar i Maqedonisë si edhe çdokush tjetër mund të angazhohet si këshilltar apo bashkëpunëtor. Si do që të quhet, Shaqiri me nder do ta nxjerr bukën pasi mban familje”, ka thënë Zaev./Medial.mk/

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com