Connect with us

LAJME

Ziadin Sela i ftuar në Manifestimin tradicional 2 Maji në Sllupçan (FOTO)

Published

on

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela me ftesë të këshillit Organizativ të Manifestimit tradicional në Sllupçan për të shënuar shpalljen e zonës së lirë më vitin 2001.

Ai sot po qëndron në Sllupçan për të nderuar Dëshmorët e Kombit dhe të gjithë të rënëve për liri gjatë konfliktit të vitit 2001.

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com