Connect with us

LAJME

Lëkundet jugu i Shqipërisë, tërmet 3.1 ballë në Vlorë

Published

on

Një tërmet 3.1 ballë ka lëkundur Selenicën e Vlorës në Shqipëri, mesditën e sotme. Lëkundjet janë ndjerë gati në të gjithë jugun e Shqipërisë.

Sipas EMSC-së, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.1 dhe me thellësi prej 2 km. Epiqendra ka qenë 9 km në perëndim të Selenicës dhe 11 km në veri të Vlorës. Aktualisht nuk raportohet dëme materiale apo në njerëz.

Lëkundet jugu i Shqipërisë, tërmet 3.1 ballë në Vlorë

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com