Connect with us

SPORT

LIVE: Mbledhja komemorative për Fadil Vokrrin (Video)

Published

on

Nën patronatin e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, po mbahet mbledhje komemorative për legjendën e futbollit, Fadil Vokrri.

Mbledhja komemorative po mbahet në sallën e seancave plenare të Kuvendit të Kosovës.

Në Kuvend fillimisht janë bërë homazhe nga personalitete të shquara të politikës, sportit dhe të gjitha sferave.

Varrimi i legjendës së futbollit, Fadil Vokrri bëhet në varrezat e qytetit të Prishtinës, në Dragodan, në ora 17:00.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com