Connect with us

SPORT

Golovin te Chelsea???

Published

on

Futbollisti rus, Alekandr Golovin, mund të jetë shumë afër kalimit te Chelsea, nëse duhet besuar postimi i bashkëlojtarit të tij te CSKA-ja e Moskës, Sergey Chepchugov.

Chepchugov postoi një fotografi të Golovinit, ku i uroi karrierë të mirë, dhe po ashtu tregoi shpresën e tij që Golovin të dashurohet në Chelsea-n.

“Kur u fute për herë të parë në ekipin e parë të CSKA-së, të pata treguar menjëherë, nëse vazhdon që të stërvitësh kaq mirë, atëherë do të përfundosh tek një klub evropian brenda dy vjetësh”, ka shkruar ai.

“Po merr shumë këshilla dhe vëmendje sot. Shpresoj që të biesh në dashuri me Chelsea-n. Paç fat dhe karrierë të mirë”, ka përfunduar ai.

REKLAMË

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com