Connect with us

LAJME

Prezantohet anija e parë e udhëtimeve turistike në Vlorë (Video)

Published

on

Është prezantuar anija e parë e udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës.

Këtë e ka bërë kryeministri shqiptar Edi Rama përmes një videoje në rrjetin social Facebook.

“Mirëmëngjesi, dhe me anijen e parë të udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, ju uroj një ditë të bukur “, ka shkruar Rama, duke e shoqëruar publikimin me një video.

MIRËMËNGJES 😃dhe me anijen e parë të udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, ju uroj një ditë të bukur 🌹

Δημοσιεύτηκε από Edi Rama στις Δευτέρα, 9 Ιουλίου 2018

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com