Connect with us

SPORT

Prezentimet spektakolare të Interit (Video)

Published

on

Çdo skuadër dëshiron të tërheq gjithmon sa më shumë fansa nëpërmjet çdo mundësie që mundet, e Interi këtë po mundohet ta bëj nëpërmjet videove fantastike të prezentimeve të lojtarëve.

Interi deri tani ka mundur të siguroj 5 lojtarë edhe atë si Nainggolan, Politano, Lautaro Martinez, De Vrij dhe Asamoah.

Ndërsa sot është postuar edhe videoja prezentuese e mbrojtësit De Vrij i ardhur nga Lazio me parametër zero.

Secili prezentim më i mirë se tjetri këtë e vërtetojn edhe këto video siç mund të shihni më poshtë.

Le të fillojm:

1. Radja Nainggolan i ardhur nga Roma.

2. Lautaro Martinez i ardhur nga Racing

3. Matteo Politano i ardhur nga Sampdoria

4. Asamoah i ardhur me parametër zero

5.Edhe De Vrij me parametër zero.

Presim cila do të jetë “bomba” tjetër nga skuadra zikaltër./Zyrtare

 

REKLAMË

PARTNER MEDIAL

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com