Connect with us

LAJME

Rama sherr me komentuesit në rrjetet sociale/ O ujk, shko në shkollë… (Foto)

Published

on

Kryeministri Edi Rama i është rikthyer debatave, deri në fyerje me ndjekësit e tij në rrjetin social. Rama ka postuar në rrjet bashkëbisedimin që ka pasur me me disa prindër të cilët kanë propozuar ndryshimin ekalendarit ditor dhe orareve të mësimit që bëhet nëpër shkollat shqiptare.

Ndjekësit e Kryeministrit në rrjet kanë bërë komentet e tyre, ndërsa ai është kujdesur t’i përgjigjet, me rradhë komentuesve, madje edhe duke i fyer, transmeton Syri.net

Një prej komentuesve, Rama e quan ujk, ndërsa më parë ai i ka shkruar: “vazhdo vish sa më shumë të keqen vëllai….”.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com