Connect with us

LAJME

Aksident në rrugën drejt Maavrovës, rrokulliset vetura

Published

on

Rreshjet e fuqishme të borës në pjesën perëndimore të Maqedonisë kanë rënduar qarkullimin në rrugën Gostivar – Mavrovë.

Kushtet për qarkullim shkaktojnë rëndesë ndërkaq vecmë është regjistruar edhe aksidenti i parë. Para hyrjes në Mavrovë, është rrokullisur një veturë.

Policia është në vendngjarje dhe priten informacione më të detajuara.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com