Connect with us

LAJME

Dan Limaj e Adrian Gaxha në palestër për trup të përsosur

Published

on

Programuesi nga Maqedonia me famë botërore, Ramadan Dan Limaj dhe këngëtari Adrian Gaxha kanë publikuar një fotografi gjatë trajnimeve të pandalshme që po bëjnë, e gjitha kjo për të mbajtur trupat e tyre në formë.

Puna si një programues për gjigandët botërorë për Danin merr kohë të madhe, mirëpo ai gjen kohë për të ndejtur me miqtë e tij dhe për të mbajtur format trupore, ku veçojmë se agjencitë e shumta të modës kanë shprehur dëshirë për t’u angazhuar, transmeton idol.mk

Edhe Gaxha ka një kohë të gjatë që është në angazhime. Ai shpesh publikon fotografi në studion e tij, kurse pak ditë më parë ka nënshkruar edhe një marrëveshje me markën prestigjioze „Anti-Aging Center by Promoitalia“./Zyrtare.com/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com