Connect with us

SPORT

Dybala, ylli i munguar i supersfidës Juventus – Tottenham

Published

on

Paulo Dybala është mungesa e madhe e supersfidës së sotme ku Tottenham Hotspur do të vizitojë Juventusin në Torino.

Argjentinasi ka vuajtur nga një lëndim në kofshë, por ka pasur zër se ai mund të kthehet për ndeshjen e parë ndaj anglezëve në Torino.

Sidoqoftë, Massimiliano Allegri të premtën ka thënë se ai nuk do të rrezikonte me lojtarin dhe prandaj nuk e ka ftuar fare për këtë duel./albeu

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com