Connect with us

LAJME

Policia 898 gjoba për dy ditë në Tiranë

Published

on

Policia e Tiranës hoqi 89 patenta, arrestoi në flagrancë 10 drejtues makinash që ishin të alkolizuar dhe bllokoi 9 makina për mosshlyerje të masave administrative në 48 orët e fundit.

Nën moton “Alkooli dhe Shpejtësia marrin jetë”, policia gjatë fundjavës ushtroi kontrolle në autostradë dhe në akset rrugore në brendësi të Tiranës.

Në total janë vendosur gjithsej 898 gjoba në dy ditë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com