Connect with us

LAJME

“Thyhen gotat” nga Seldi Qalliu (Video)

Published

on

Këngëtari Seldi Qalliu ka prezantuar për fansat projektin e tij më të ri muzikor.

“Thyhen Gotat” titullohet kënga e tij më e re, e cila është një këngë ritmike, në sensin e baladës.

Muzika është punuar nga Alsked Rrenja, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar Endrit Mumajesi, i njohur si Muma. Kënga është publikuar në YouTube edhe me klip, i cili sjell një atmosferë dimërore dhe përshtatet mjaft mirë me këngën.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionin XL Films. Seldi ka qenë mjaft i angazhuar së fundmi me projekte muzikore, ndërsa dueti që solli para dy muajsh me të dashurën e tij, Mimoza Shkodrën, rezultoi mjaft të suksesshëm.

Për të dëgjuar këngën kliko KËTU.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com