Connect with us

NDRYSHE

Arratisja e 20-vjeçarit, i shpëtoi arrestit për të parë Juve-Napoli

Published

on

Juve-Napoli: askush s’do dëshironte ta humbiste.

Aq sa një 20-vjeçar, rezident në San Donato Milaneze, natën e së dielës është arratisur nga arresti i shtëpisë vetëm për të parë supersfidën e javës së 34-t të Serisë A.

Policia e gjeti qetësisht të ulur në lokalin e qytetit dhe ai është justifikuar:

“Doja vetëm të shihja një superndeshje”.

I riu është arrestuar për arratisje nga forcat e rendit.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com