Connect with us

TECH & AUTO

As iPhone as Samsung, ky do të jetë telefoni i 2018-ës

Published

on

Data e lëshimit të OnePlus 6 bëhet gjithnjë e më e afërt dhe, pasi shumë karakteristika janë zbuluar në internet, duket se pajisja e re mund të jetë një nga telefonat më të mirë të vitit, veçanërisht nëse OnePlus arrin të mbajë çmimet e ulëta.

Fansat e OnePlus kanë marrë një pamje të shkurtër rreth telefonit të ri shumë të shpejt dhe mund të jetë pajisja Android që duhet të mundet në 2018.

OnePlus i ri 6 do të mund të jetë krijuesi i ardhshëm i famshëm për të ardhur nga firma kineze dhe, nëse të gjitha thashethemet e fundit janë të vërteta, kjo mund të shkaktojë për rivalët e pajisjes një kokëdhimbje serioze. /albeu.com/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com