Connect with us

SPORT

Dëmtimi “horror”: Qëndrova në fushë si një gladiator

Published

on

Në ndeshjen e parë ka qenë protagonist i një goli të mrekullueshëm me thembër, një nga më të bukurit të sezonit.

Aaron Ramsey ka tërhequr vëmendjen edhe në atë të kthimit, që Arsenal ka luajtur në fushën e CSKA-së së Moskës, e vlefshme për çerekfinalet e Europa League.

Ka qenë një ndeshje prej një gladiatori të vërtetë për mesfushorin uellsian, i cili ka pësuar një prerje të thellë në pulpë, por që nuk e ka ndalur të qëndrojë në fushë deri në fund dhe të shënojë golin e barazimit 2-2. Pak orë pas ndeshjes, Ramsey ka postuar në Instagram fotografinë tronditëse të plagës, transmeton Telesport.

Imazhi, edhe pse shumë i fortë, ka bërë xhiron e internetit.

Tact
SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR