Connect with us

TECH & AUTO

Fillojnë raportimet për Samsung Galaxy S10, vjen në pranverë?

Published

on

Samsung Galaxy S10 pritet të vijë në çerekun e parë të vitit 2019, duke debutuar në Mobile World Congress vitin e ardhshëm, dhe thuhet se shfaqet me lidhjen e internetit mobil 5G.

Specifikime të tjera mund të përfshijnë: një procesor Qualcomm Snapdragon 855 CPU, kamera të pasme trefishe, një skaner me gjurmë gishtash dhe shumë më tepër se kaq.

“Në SHBA, çmimi i Samsung Galaxy S8 ishte 725 dollarë, ndërsa çmimi i Samsung Galaxy S9 ishte pak më i lirë, në 720 dollarë. Megjithatë, në Mbretërinë e Bashkuar ka pasur një rritje prej 100 dollarësh midis dy modeleve: 639 ndërsa S9 filloi në 739. “Pra, supozimi i tanishëm nga (shumë herët!) për çmimin e nisjes së Samsung Galaxy S10 është që do të mbetet i qëndrueshëm, në $ 725 ose aty,” raporton T3.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com