Connect with us

NDRYSHE

Ozil bënë një gjest të mahnitshëm në fushë (Foto)

Published

on

Mesut Ozil gjatë përgaditjes në fushë për të filluar ndeshjen e Kupës së UEFA-se, Arsenal-Atletico Madrid, ka bërë një gjest të mahnitshëm që ka rënë edhe në syrin e medieve, raporton Kosova Post.

Dikush nga publiku kishte hedhur një cop bukë në qoshin e fushës gjersa lojtarët ishte në parapërgaditje të ndeshjes.

Ozil reagoj menjëher duke e larguar copën e bukës pastaj e puthi atë në shenjë respekti, dhe e vendosi në anën tjetër të fushës. /Kosova Post/

 

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com