Connect with us

LAJME

Publikohet video e plagosjes së shitëses në Çair (Video)

Published

on

Sot rreth orës 14:30 në Çair të Shkupit ka ndodhur një incident me armë ku ka mbetur e plagosur një shitëse e marketeve Kipper.

Alsat-M ka publikuar videon nga kamerat e sigurisë ku shihet akti i plagosjes brenda marketit.

Nga policia thonë se problemet personale kanë çuar në përleshje dhe plagosje me armë. /Telegrafi/

Tact
SHPËRNDAJE ME MIQ!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR