Connect with us

SPORT

Barça e gatshme të shkarkoj Yerry Minan

Published

on

Barcelona është e gatshme për të shkarkuar këtë verë mbrojtësin Yerry Mina.

Paraqitja e tmerrshme e Minas në disfatën 5 me 4 ndaj Levantes ka bindur menaxhmentin se lojtari nuk duhet të ketë të ardhme në klub, transmeton portali arbresh.info.

Të paktën kështu beson eksperti i Eduardo Inda, i cili thotë se Barcelona është tashmë duke luftuar për të gjetur ndjekësit e tij të mundshëm.

“Ata do të heqin dorë nga ai”, ka thënë ai për ‘El Chiringuito’. “Ata janë përpjekur për t’i siguruar atij në vend në Girona, por ata nuk e duan atë dhe ata do të përpiqen për t’i gjetur një tjetër destinacion”

Real Betis është shfaqur gjithashtu si një destinacion i mundshëm./arbresh.info/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com