Connect with us

MAGAZINA

Dua Lipa performon në finalen e Ligës së Kampionëve?

Published

on

UEFA ka bërë një aludim të fortë për një performancë të Dua Lipës në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ceremonia e hapjes së finales së Ligës së Kampionëve është një prej pjesëve artistike që UEFA i kushton shumë rënëdsi.

Kësaj radhe UEFA ka aluduar se performanca mund të jetë e Dua Lipës, duke lansuar një video paralajmëruese, pa konfirmuar nëse është Dua.

Në videon disa sekondëshe vërehet pjesë nga kënga e Dua Lipës “Neë Rules”, që i ka bërë të gjithë mediat dhe adhuruesit të spekulojnë.

(Foto: Getty Images)

Konfirmimi për performancën dhe gjithë pjesën artistike të ceremonisë hapëse të Ligës së Kampionëve mbahet në një konferencë me 8 maj.

Finalja e Ligës së Kampionëve zhvillohet më 26 maj në Kyiv të Ukrainës.

Real Madridi përballet me Liverpoolin në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve për vitin 2018. /Telegrafi/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com