Connect with us

LAJME

Edi Rama qëllohet me vezë në Laç

Published

on

Në përfundim të takimit për llogaridhënien e qeverisë në qytetin e Laçit, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është goditur me vezë. Incidenti nodhi teksa ai po dilte nga salla ku zhvillohej takimi.

Kjo nuk është hera e prë që kryeministri qëllohet me vezë. Para disa kohësh ai u qëllua nga studentët te Fakulteti i Shkencave Sociale, si dhe nga opozita në Kuvend, shkruan lapsi.al.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com