Connect with us

LAJME

Kështu parkon makinën zyrtari policor në Maqedoni (Foto)

Published

on

Se komunikacioni në Maqedoni është në gjendje të mjerueshme, është shumë e vërtetë, por se këtu kontriubuojnë edhe zyrtarët shtetëror, këtë rrallë kush e beson.

Një makinë zyrtare e Policisë së Maqedonisë është fotografuar duke qenë e parkuar në shtegun e biçikletave, gjë që ndalohet rreptësisht me ligj.

Nuk dihet se në cilin qytet dhe rrugë është bërë kjo fotografi, ndërsa nuk ka asnjë reagim nga institucionet shtetërore.

Vlen të theksohet se kjo nuk është hera e parë ose e vetme kur zyrtarët shtetëror bëjnë shkelje në komunikacion./Telegrafi/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com