Connect with us

MAGAZINA

Shkon në dasëm, kaq bukur janë dukur ‘Gjakovari’ dhe gruaja e tij

Published

on

Edi Kastrati është aktori më i preferuar i serialit ‘O sa mirë’ për shumë nga publiku.

Aktori denjësisht e luan rolin e gjakovarit në këtë serial dhe batutat e tij shpesh edhe bëhen pjesë e zhargonit popullor, përcjell ORAvip.

 Jeta e tij private u bë qendër e vëmendjes me rritjen e popullaritetit të tij.

Edi ka publikuar një fotografi nga momentet e tij familjare ku ishte mysafir në një dasmë i shoqëruar nga gruaja e tij tejet e bukur.

Zeshkane e me kaçurrela dhe e prezantuar në dasmë në cilësinë e gruas së një aktori të njohur, ajo mori gjithë vëmendjen e dasmorëve.

Ja sa e bukur është ajo./ORAvip/

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com