Connect with us

SPORT

Video / Çudia në Angli, lojtari kryen rivënien anësore brenda fushës por loja vazhdon

Published

on

Një skenë qesharake ka ndodhur gjatë ndeshjes mes Cardiff City dhe Reading dhe askush nuk e ka vënë re…përveç internetit. Teksa loja pritej të rifillonte nga një rivënie anësore, lojtari i Cardiff ka kryer rivënien jo aty ku bëhet zakonisht te linjat anësore të fushës por pesë metra brenda, aty ku mbaron hija e tribunës.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com