Connect with us

SPORT

Neymar kthehet në shtëpin e vjetër, nuk i mban dot lotët (video)

Published

on

Neymar shpërtheu në lot, ndërsa po ecte në një rekreacion të shtëpisë së tij të fëmijërisë. Superstari brazilian, i cili pritet të jetë lojtari yll i Kupës së Botës, këtë verë, teksa kompeticioni fillon këtë javë, u ngushëllua nga nëna e vet, pasi iu dha një udhëtim befasues në fillimet e tij të përulura.

Programi televiziv “Caldeirão do Huck” kishte krijuar versionin e kopjimit të shtëpisë së parë të Neymar në San Vicente, në bregun e Sao Paolo. Ajo përmbante sallën e vogël të jetesës, ku familja kishte zakon të shoqërohej, si dhe dhomën e gjumit, plot me foto futbollistësh, ku u rrit Neymar i ri.

Sapo hapi derën, në dhomën e tij të vjetër, Neymar menjëherë shpërtheu në lot. Goditja vazhdoi duke ecur rreth hapësirës, ​​duke parë sende nga fëmijëria e tij, përfshirë edhe pantallonët e shkurtra të futbollit dhe trofetë.

Pas një kohe të shkurtër reflektimi, prindërit e Neymar, motra e tij Rafaella dhe e dashura, Bruna Marquezine, përfundimisht u futën në dhomë për të ndarë përvojën emocionuese me të.

Na ndiqni në FACEBOOK

ARTIKUJT MË TË LEXUAR

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com